• Yorgan Yıkama


  Firmamızda yorgan, yastık ve battaniyeler son sistem makinalarımız ve kaliteli antibakteriyel şampuanlar  ile tek tek yıkama yapılır.(her müsterinin yorganı battaniyesi ayrı ayrı aynı zamanda tek tek yıkanır)  yün yorgan,elyaf yorgan yıkama, slikon yorgan yıkama, pamuk yorgan yıkama, battaniye yıkama ve yastık yıkama gibi yorganların çeşidine göre yıkama programları vardır ve sıcak su ile yıkanmaktadır.
   
  Yorgan ve Battaniye Yıkama Aşamaları:
  Önce  yorgan ve battaniye yıkama makinemizin dokunmatik panelinde ürüne uygun program seçilir ve start düğmesine basılır.
   
  1.Aşama Ön Yıkama; otomatik yorgan yıkama makinemizde ön yıkama dediğimiz işlem otomatik olarak 150 litre su alır yorgan veya battaniyeleri yaklaşık 20 dakika deterjansız yıkar ve kaba kirleri alır ve suyu boşaltır.
  2. Aşama Ana Yıkama; bu aşamada makinemiz 150 litre suyu çeker ve suyun ısı derecesini programda seçtiğimiz ürüne göre ısıtır ve deterjanı otomatik olarak alır yıkamaya başlar yaklaşık bu işlem 45 dakika devam eder ve sonrasında suyu boşaltır.
  3. Aşama  Durulama; yorgan veya battaniyeler  durulama aşamasında deterjan veya köpük kalmaması amacı ile yaklaşık 25 dakika durulama işlemi devam eder.
  4. Aşama Sıkma; sıkma işlemi bütün ürünlerin yıkama sonrası olmazsa olmazıdır. Evlerimizde yıkanan çamaşırlar dahi son aşamada sıkılır yorgan ve battaniyelerde tıpkı evlerimizde kulandığımız çamaşır makineleri gibi son aşamada sıkma işlemi yapar ve %90 oranında suyunu atar %10 nem kalır.
  Sonrasında kapalı kurutma odalarında kurutulur.

 • İÇERİK BAŞLIĞINIZ


  turk hava yolları
  güral porselen
  rina balık
  pamukkale
  yataş
  kahve dünyası
  kahve deryası
  bornova belediyesi
  izmir buyuksehir belediyesi
  forum bornova
  my via
  my via 414
  by döner
  çakmaktas cefe
  osmanlı 1453 cafe
  starbucks cafe
  ford
  bablyon beac clup
  tren gece kulubu
  kordon cafe
  hokka cafe
  konyalı pide
  ksk belediyesi
  a101 fabrika
  cinemaksimim koltukları


  Koltuk yıkama
 • Yatak Yıkama


  İZMİR YATAK YIKAMA  Yatak Yikama da
  Fırçalı Kopüklü Ve Buharlı yıkamanın Gücünü Keşfedin!
  İzmir yatak yıkama profesyonel ekibimiz tarafından evinizde özenle temizlenir.Fırçalı köpüklü ve Buharlı  sistemde yatak yıkandıgında hem yatak kuması hemde yatagın içindeki süngere kadar derinlemesine temizlik saglar yatagınıza  sinmiş olan leke ve kokuları giderir, kir ve inatçı lekeleri derinlemesine temizler .yüzde yüz her leke çıkmayabilitor lakın lekeli bolgelere yataga zarar vemicek sekilde özel leke sökücülerle lokal mudahalele yapıyoruz.Yatak yıkama izmir Yüksek emiş gücüne sahip profesyonel koltuk yatak yıkama ekipmanı,en son teknoloji buhar ekipmanı,döner uçlu fırça ekipmanı, sadece koltuk ve yatak  yikama da uzman sigortalı personellerimiz ile yataklarınızı profesyonel olarak yıkıyoruz..
  İzmir Yatak Yıkama Aşamaları
  YATAK YIKAMA AŞAMALARI
  1. Yataklarınız ilk önce emiş gücü yüksek sanayi tipi makinamızla vakkumlanarak tozlardan arındırılır,
  2. Yatak kumaşı incelenerek uygun özel karışımlı koltuk şampuanı ve yıkama sitili seçilir.
  3. Daha sonra yataklarınız özel karışımlı yatak yikama şampuanlı suyla karıştırılarak yatak yikama işlemi başlatılır , yatak spreyleme yöntemi ile hafifçe ıslatılarak kirlerin ve lekelerin yumuşatılması sağlanır..
  4. Yatak Yikama işlemine geçmeden önce çok aşırı kirli ve lekeli kısımlar kir ve leke sökücülerle kumaşa zarar vermiyecek hassasiyette hafifçe fırçalanır.
  5.Antibakteriyel özellikli tamamen bitkisel solüsyon buharlı yıkama makinesine aktarırır.Yatakların tüm yüzeyine buhar uygulanır
  6. Bundan sonra yıkama işlemine geçilir,bu işlemde yatağın bütün kumaş kaplı yüzeyleri sanayi tipi koltuk yikama makinasıyla tozlarından arındırılır.Sonra komple döner uçlu fırça makinesiyle fırçalanır püskürtme ve emiş sistemi ile yikanarak hijyenik olması sağlanır.Daha sonra Yatagın tamamına saf su verilerek durulanır ve vakumlanır.Vakumlanan Yatak %95 oranında kurutulur.Bu yüzden Yatakta kusma sonradan leke çıkma gibi faktörler yaşanmaz.
  7. Yikama işlemi biten yatağın,son kontrolü yapılır,çıkmayan inatçı leke veya sorunlu bölge varsa tekrar müdahale edilir ve ortam havalandırılarak hava sirkülasyonu olması sağlanır.
  İZMİR'İN HER YERİNE ÜCRETSİZ YATAK YIKAMA SERVİSİMİZ VARDIR

 • referanslarımız resmi


       r
       e
      f
       e
       r
       a
       n
       s  resimleri
 • Koltuk Yıkama


  Koltuk Yikama da
  Fırçalı Kopüklü Ve Buharlı Yıkama Farkı
  İzmir koltuk yıkama ekibimiz tarafından koltuklarınız evinizde özenle temizlenir.Fırçalı köpüklü ve Buharlı  sistemde koltuk yıkandıgında hem koltuk kumaşı hemde koltugun içindeki süngere kadar derinlemesine temizlik hijyen saglar. Koltugunuza  sinmiş olan leke ve kokuları, kir ve inatçı lekeleri derinlemesine temizler .Yüzde yüz her leke çıkmayabilir lakın lekeli bolgelere koltuga zarar vemicek sekilde özel leke sökücülerle lokal mudahalele yapıyoruz.Koltuk yıkama izmir Yüksek emiş gücüne sahip profesyonel koltuk yıkama ekipmanı,en son teknoloji buhar ekipmanı,döner uçlu fırça ekipmanı, sadece koltuk yikama da uzman sigortalı personellerimiz ile koltuklarınızı profesyonel olarak yıkıyoruz..
  koltuk yıkama ile ilgili görsel sonucu

  İzmir koltuk yıkama firmaları Buharlı temizlik, yüksek sıcaklıktaki buharın püskürtülmesi ile yapılır. Koltuk Yikama esnasında buhar, kir ve yüzey arasındaki mikroskobik boşluklara temas eder ve böylelikle en zorlu kirleri bile temizler. Koltuklarınızı buharla temizlerken deterjana ihtiyaç duymazsınız; çünkü deterjanın bile çıkaramayacağı kirler yüksek sıcaklıkta püskürtülen buhar ile temizlenebilir. Buhar özellikle alerji hastaları ve küçük çocukların yaşadığı evler için ideal ve hijyenik temizlik metodudur. Yüzeyler, çıplak gözle pürüzsüz ve temiz görünseler bile, mikroskop altında incelendiğinde insan vücuduna zararlı milyonlarca bakterilerin varlığı görülür. 

  KOLTUK YIKAMA AŞAMALARI
  1. Koltuklarınız ilk önce emiş gücü yüksek sanayi tipi makinamızla vakkumlanarak tozlardan arındırılır,
  2. Koltuk kumaşı incelenerek uygun özel karışımlı koltuk şampuanı ve yıkama sitili seçilir.
  3. Daha sonra koltuklarınız özel karışımlı koltuk yikama şampuanlı suyla karıştırılarak koltuk yikama işlemi başlatılır , koltuk spreyleme yöntemi ile hafifçe ıslatılarak kirlerin ve lekelerin yumuşatılması sağlanır..
  4. Yikama işlemine geçmeden önce çok aşırı kirli ve lekeli kısımlar kir ve leke sökücülerle kumaşa zarar vermiyecek hassasiyette hafifçe fırçalanır.
  5.Antibakteriyel özellikli tamamen bitkisel solüsyon buharlı yıkama makinesine aktarırır.Koltukların tüm yüzeyine buhar uygulanır
  6. Bundan sonra yıkama işlemine geçilir,bu işlemde koltuğun bütün kumaş kaplı yüzeyleri sanayi tipi koltuk yikama makinasıyla  önce komple döner uçlu fırça makinesiyle fırçalanır püskürtme ve emiş sistemi ile yikanarak hijyenik olması sağlanır.Daha sonra koltugun tamamına saf su verilerek durulanır ve vakumlanır.Vakumlanan koltuk %95 oranında kurutulur.Bu yüzden koltukta kusma sonradan leke çıkma gibi faktörler yaşanmaz.
  7. Yikama işlemi biten koltuğun,son kontrolü yapılır,çıkmayan inatçı leke veya sorunlu bölge varsa tekrar müdahale edilir ve ortam havalandırılarak hava sirkülasyonu olması sağlanır.


  SIKÇA SORULAN SORULAR
  Her Leke Çıkartılabilir mi? Yüzdeyüz Garanti Verebilir misiniz?
  Koltuk yıkamada her lekeyi koltugun dokusuna ve rengine zarar vermeden çıkarabilmek dünyanın hiç bir yerinde mümkün değildir. Değerli müşterilerimize verdiğimiz koltuk yıkama garantisi koltuğa zarar vermeden çıkabilecek lekeler için geçerlidir.Evinizin süsü koltugunuza zarar getirmeden lekeyi çıkarmak için ne gerekiyorsa yapılacağına dair Yüzdeyüz garanti veriyoruz.
  Yıkanan Koltugum Kaç Saatte Kurur?
  Koltuk Yıkama yapmış olduğumuz makineler , 3  motorlu ve 7200w emiş yüksek vakum gücüne sahip makinelerdir.Koltuk yıkama makinelerimiz , yıkama işlemi yapılırken vermiş olduğu suyu %85 oranında vakumluyor ve işlem bitiminde bir kez daha vakumlama işlemi yapıyoruz , yıkanan koltuk kumaşında sadece %15 civarında bir nem kalmaktadır ve bu nem oda sıcaklığında ortalama 4 ila 8 saatte  kuruyarak kullanılabilir hale gelmektedir. Güçlü vakumun kolay kurutma avantajının yanı sıra bir diğer avantajı ise kumaşta nem bırakarak kokuya , kusma lekelerine neden olmaz ve koltugunuzun ahşap kısımlarında çürümeler meydana gelmez.
  Randevu sisteminiz nasıl çalışır , hemen geliyor musunuz?
  Randevu sistemi ile çalışarak müşterilerimize geç kalma veya gidememe gibi olası problemleri tamamen ortadan kaldırıyoruz. Siz randevu almak istediğiniz günü ve saatini en az 3 saat  önce bize bildiriyorsunuz ve bizde randevunuzu oluşturuyoruz , istediğiniz gün ve saatte hizmet alıyorsunuz. 
  Yıkama sonrası eski lekeler veya su lekeleri meydana çıkar mı?
  Profesyonel ekibimiz koltuk yıkama işlemi yaparken çıkartmış olduğu lekeler yıkama yapıldıktan birkaç saat veya birkaç gün , ay , yıl sonra asla tekrar ortaya çıkmaz. Yüksek vakumlu makinelerimiz yıkama yaparken kullanmış olduğu suyu aynı anda geri vakumladığı için ürünlerinizde asla ıslaklık derecesinde su kalmaz ve bu nedenle su lekesi de olarak bilinen kusma lekeleri ortaya çıkmaz. Yıkamalarımız bu gibi problemlere karşı garantilidir , bu güne kadar hiç böyle bir problemle karşılaşmış olmasakta bu gibi bir durum meydana gelirse ücretsiz olarak gelip yıkama işlemini tekrardan yapmaktayız


 • Halı Yıkama


  Halı Yikama da
  Son Sistem 16 Fırçalı Tam Otomatik makina İle yıkamanın Gücünü Keşfedin!
  İzmir halı yıkama profesyonel ekibimiz tarafından halılarınızı özenle temizler.Son sistem 16 Fırçalı köpüklü halı yıkama makinesinde  halı yıkıyoruz.Bu sayede halının hem ön yüzü hemde arka yüzü dönusümlü olarak yıkanır. Halınıza sinmiş olan leke ve kokuları giderir, kir ve inatçı lekeleri derinlemesine temizler.

  Halı Yıkama Aşamaları
  1.Halılar fabrikamıza geldikten sonra cinslerine göre ayrılır makine halılarıyla özel el dokuma halı sagg halı hereke halı vb ozel işlem gerektirecek halıların yıkama yontemleri farklıdır.
  Halılar yıkamaya girmeden önce son sistem toz alma makinaları ile tozları alınmaktadır. Bu işlem sırasında Halıların içerisindeki toz, kum, saç kılları ve tüylerden arındırılmış olur.  2.Tozu alınan halılar 16 firçalı tam otomatik bant sistemli halı yıkama makinesinde ön ve arka yüzü dönüşümlü olarak yıkanır.(Agır Lekelere el ile özel leke sökücüle kullanılır)


  Halı yıkandıktan sonra sıkma (santifiruj) makinesine girerek halının suyu %90 a kadar sıkılır.Yıkanan halıda sadece nem kalır bu sayede halıda çürüme kokma vb. meydana gelmez 


  Suyu sıkılan halılar kapalı kurutma odalarındaki askılara asılır.Kurumaya bırakılır.Acık alanda kurutulan halılar toz araba eksozu vb. bakterileri çeker halıyı yıkatmanın bi anlamı kalmaz.Bu sebeble biz kapalı kurutma odalarında halılarınızı kurutuyoruz


  Halılar kuruduktan sonra kontrol aşamasına geçilir. (Kontrolden gecemeyen halı 2. yıkamaya hemen alınarak tekrak yıkaması yapılır.)

  Konrolden gecen halılar paketleme ve posetleme alanına alınır.burda posetlenip parfümlenen halılar servislerimizle evlerinize teslim edilir.


  İZMİR'İN HER YERİNE ÜCRETSİZ HALI KOLTUK YIKAMA SERVİSİMİZ VARDIR
  Hizmet Verdigimiz Bölgeler
  Çigli halı koltuk yıkama
  Karşıyaka halı koltuk yıkama
  Bayraklı halı koltuk yıkama
  Bornova halı koltuk yıkama
  Buca halı koltuk yıkama
  Gaziemir halı koltuk yıkama
  Torbalı halı koltuk yıkama
  Ayrancılar halı koltuk yıkama
  Karabaglar halı koltuk yıkama
  Konak halı koltuk yıkama
  Balçova halı koltuk yıkama
  Narlıdere halı koltuk yıkama
  Güzelbahçe halı koltuk yıkama
  Urla halı koltuk yıkama
  Seferhisar halı koltuk yıkama
  Karaburun halı koltuk yıkama
  Çeşme halı koltuk yıkama
  Özdere halı koltuk yıkama
  Ürkmez halı koltuk yıkama
  Gümüldür halı koltuk yıkama
  Menderes halı koltuk yıkama
  Menemen halı koltuk yıkama
  izmir'in her yerine ücretsiz servisimiz vardır
  ,,,,,,,halı üzerinde'ki lekeleri ve kirleri çıkarma  konusunda çeşitli yöntemler uygulamaktadır. Temiz halı potansiyel olarak daha uzun ömürlü, ve göze daha hoş görünmektedir. Ayrıca daha sağlıklı bir ortamda yaşamanızı sağlar. Halılarınız uzun süre yıkanmadığı takdir'de toz ve bakteriler halılarınız'da birikir. Gözle göremediğiniz toz ve kirler sağlığınızı tehdit edebilir. Temiz gibi görünse bile
   
  belli zamanlar ile halı yıkama işlemi yaptırmanız'da sağlığınız açısından son derece faydalıdır.  Halı temizleme işlemi tam otomatik makineler aracılığı ile yapılmaktadır.En son teknoloji makineler ile  halı diplerine kadar kir çıkarma, yüksek temizleme işlevi sağlar, ayrıca halılarınız aşınmadan ve yıpranmadan temizlenip evinize tertemiz poşetli ve parfümlü olarak ulaşmakta'dır.Eviniz'in neşesi değerli çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız var ise halı lekeleri ile başa çıkmak için yardımımıza ihtiyacınız olacaktır.En inatçı lekeler ile yüz yüze geldiğinizde, Firmamız size en iyi temizlik ve hijyeni sunmak için yanınızda daima olacaktır. Detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.  Halı yıkama hizmetlerinin yanı sıra koltuk,kanepe,stor perde,yorgan,yatak ve battaniye yıkama hizmeti de verilmektedir.


 • İÇERİK BAŞLIĞINIZ


  referanslarımız resmi


       r
       e
      f
       e
       r
       a
       n
       s  resimleri