70729

Alaçatı Koltuk Yıkama

 • çeşme koltuk yıkama

 • çeşme koltuk yıkama firmaları

 • Alaçatı Koltuk Yikama

   

  Koltuk Yikama Alaçatı
  koltuk yıkamaKoltuk Yıkama İzmir Alaçatı 'da tam 19 yıllık güvenin kesinlikle tek örneğidir.İzmir  genelinde koltuk sandalye ve yatak yıkama hizmetleri sunmamız dışında bu alanda egitim veren tek firma ve il genelinde 8 sube ile Kurumsal firmalara da hizmet verme özelligini halen gururla taşıyoruz. İzmir Alaçatı Koltuk Yıkama da yıkamış oldugumuz her koltukta kirler karşısında kaliteli antibakteriyel koltuk yıkama şampuanları ve son teknoloji makina ve ekipmanlar kullanarak temizlik güvencesi vermekteyiz. Koltuklarınızda cok agır bir leke olmadıgı sürece hertürlü kirden rahatlıkça kurtulur hijyenik ve tertemiz koltuklara kavuşursunuz.Koltuk Yıkama Alaçatı temizlik garantili hizmet sunar Koltuk Yıkama Alaçatı firmamızda yıkatacagınız tüm koltuk takımları solmaya,renk atmaya yırtılmaya yahut yıpranmalara karşı Koltuk Yıkama Alaçatı firmamız tarafından yüzde yüz güvencemiz altındadır

 •  

   

  çeşme koltuk yıkama firmaları

   

  Buharlı Koltuk Yıkama Aşamaları

  1.Koltuklarınız ilk önce emiş gücü yüksek sanayi tipi makinamızla tozlarından arındırmak için vakumlanarak süpürülür.(Yıkama sırasında koltuk ıslatılacak olmasından dolayı bu kir ve tozların daha da yapışmasının önüne geçebilmek için uygulanan bir yöntemdir.)

  izmir koltuk yikama

  2.Daha sonra koltuk kumaşı incelenerek koltuk yıkama şampunanı şeçilir.(Her kumaşa aynı deterjan kullanılmaz aksi takdirde koltugun kumaşına zarar verebilir.)

  izmir koltuk yikama

  3. Daha sonra koltukların kumaşına göre hazırlanan özel karışımlı koltuk yikama şampuanı suyla karıştırılarak spreyleme yöntemi ile hafifçe ıslatılarak kirlerin ve lekelerin yumuşatılması sağlanır..

  koltuk yikama izmir

  4.Koltuk yıkama işlemine başlamadan önce aşırı kirli ve lekeli kısımlara leke sökücü özelligi olan kendi imalatımız şampuan lokal olarak uygulanır.

  koltuk yikama sirketleri

  5.Artık koltuk yıkama işlemine geçebiliriz bu işlemde koltugun  kumaş olan kısmının tamamını döner uçlu fırça makinesiyle fırçalanarak köpürtülür ve kirlerin kabarması saglanır.

  koltuk yikama firmaları

  6.Kirleri kabaran koltugu 3 motorlu sanayi tipi büyük koltuk yıkama makinesiyle kirlerinden arınana kadar vakumlayarak pis ve kirli suyunu çekerek koltuk temizleme işlemini yaparız.

  koltuk yikama fiyatlari

  7.Daha sonra koltugun tamamına saf su verilerek vakumlanıp durulanır ve hijyenik olması saglanır.Vakumlanan koltuk %85 oranında kurutulmuş olup sadece nemli kalmıştır.Bu yüzden koltukta kusma sonradan leke çıkma vb. gibi faktörler yaşanmaz.

   

  8.Gözle görünmeyen maytlar ve bakterilerin yok olup tamemen hijyenik olması için buharlı yıkama sistemide uygulanır.     (Buharlı yıkama istege bağlı olarak yapılır.)

  koltuk yikama fiyatlari izmir

  9.Yıkama işlemi biten koltuğun son kontrolü yapılır.Çıkmayan inatçı leke veya sorunlu bölge varsa tekrar müdahale edilir.

  izmir koltuk yİkama

  SIKÇA SORULAN SORULAR

  Koltuk yikama Alaçatı-Her Leke Çıkartılabilir mi? Yüzdeyüz Garanti Verebilir misiniz?

  Koltuk yıkamada her lekeyi koltugun dokusuna ve rengine zarar vermeden çıkarabilmek dünyanın hiç bir yerinde mümkün değildir. Değerli müşterilerimize verdiğimiz koltuk yıkama garantisi koltuğa zarar vermeden çıkabilecek lekeler için geçerlidir.Evinizin süsü koltugunuza zarar getirmeden lekeyi çıkarmak için ne gerekiyorsa yapılacağına dair Yüzdeyüz garanti veriyoruz.

  Alaçatı koltuk yıkama fiyatları-Yıkanan Koltugum Kaç Saatte Kurur?

  Koltuk Yıkama yapmış olduğumuz makineler , 3  motorlu ve 7200w emiş yüksek vakum gücüne sahip makinelerdir.Koltuk yıkama makinelerimiz , yıkama işlemi yapılırken vermiş olduğu suyu %85 oranında vakumluyor ve işlem bitiminde bir kez daha vakumlama işlemi yapıyoruz , yıkanan koltuk kumaşında sadece %15 civarında bir nem kalmaktadır ve bu nem oda sıcaklığında ortalama 4 ila 8 saatte  kuruyarak kullanılabilir hale gelmektedir. Güçlü vakumun kolay kurutma avantajının yanı sıra bir diğer avantajı ise kumaşta nem bırakarak kokuya , kusma lekelerine neden olmaz ve koltugunuzun ahşap kısımlarında çürümeler meydana gelmez.

  Alaçatı koltuk temizleme-Randevu sisteminiz nasıl çalışır , hemen geliyor musunuz?

  Randevu sistemi ile çalışarak müşterilerimize geç kalma veya gidememe gibi olası problemleri tamamen ortadan kaldırıyoruz. Siz randevu almak istediğiniz günü ve saatini en az 3 saat  önce bize bildiriyorsunuz ve bizde randevunuzu oluşturuyoruz , istediğiniz gün ve saatte hizmet alıyorsunuz. 

  Alaçatıda koltuk yıkama-Yıkama sonrası eski lekeler veya su lekeleri meydana çıkar mı?

  Profesyonel ekibimiz koltuk yıkama işlemi yaparken çıkartmış olduğu lekeler yıkama yapıldıktan birkaç saat veya birkaç gün , ay , yıl sonra asla tekrar ortaya çıkmaz. Yüksek vakumlu makinelerimiz yıkama yaparken kullanmış olduğu suyu aynı anda geri vakumladığı için ürünlerinizde asla ıslaklık derecesinde su kalmaz ve bu nedenle su lekesi de olarak bilinen kusma lekeleri ortaya çıkmaz. Yıkamalarımız bu gibi problemlere karşı garantilidir , bu güne kadar hiç böyle bir problemle karşılaşmış olmasakta bu gibi bir durum meydana gelirse ücretsiz olarak gelip yıkama işlemini tekrardan yapmaktayız


  Alaçatı Yatak Yıkama

  İzmir Koltuk Yıkama

   

  Alaçatı Yatak Yıkama

  1. Yatak ilk önce emiş gücü yüksek sanayi tipi makinamızla vakkumlanarak tozlardan arındırılır,

  2. Yatak kumaşı incelenerek uygun özel karışımlı koltuk şampuanı ve yıkama sitili seçilir.

  3. Daha sonra yatak özel karışımlı yatak yikama şampuanlı suyla karıştırılarak yatak yikama işlemi başlatılır , yatak spreyleme yöntemi ile hafifçe ıslatılarak kirlerin ve lekelerin yumuşatılması sağlanır..

  4. Yikama işlemine geçmeden önce çok aşırı kirli ve lekeli kısımlar kir ve leke sökücülerle kumaşa zarar vermiyecek hassasiyette hafifçe fırçalanır.

  5. Bundan sonra yıkama işlemine geçilir,bu işlemde yatagın bütün kumaş kaplı yüzeyleri sanayi tipi koltuk yikama makinasıyla püskürtme ve emiş sistemi ile yikanarak hijyenik olması sağlanır.

  6. Yikama işlemi biten yatagın,son kontrolü yapılır,çıkmayan inatçı leke veya sorunlu bölge varsa tekrar müdahale edilir ve ortam havalandırılarak hava sirkülasyonu olması sağlanır.

  İZMİR'İN HER YERİNE ÜCRETSİZ KOLTUK YIKAMA SERVİSİMİZ VARDIR

   

  Hizmet Verdigimiz Bölgeler

  Çeşme koltuk yıkama

 • Alaçatı koltuk yıkama

 • Çigli koltuk yıkama

 • Karşıyaka koltuk yıkama

  Bayraklı koltuk yıkama

  Bornova koltuk yıkama

  Buca koltuk yıkama

  Gaziemir koltuk yıkama

  Torbalı koltuk yıkama

  Ayrancılar koltuk yıkama

  Karabaglar koltuk yıkama

  Konak koltuk yıkama

  Balçova koltuk yıkama

  Narlıdere koltuk yıkama

  Güzelbahçe koltuk yıkama

  Urla koltuk yıkama

  Seferhisar koltuk yıkama

Resim
Whatsapp
İnstgram
Telefon