70729
 • Antalya Halı Yıkama
 • Antalya Halı Yıkama


  Karnaval Halı Koltuk Yıkama Antalya'da Halı koltuk yıkama hizmetleri sunmamız dışında bu alanda egitim veren firma ve il genelinde Kurusal firmalara da hizmet verme özelligini halen gururla taşıyoruz. Karnaval Antalya Halı Yıkama da yıkamış oldugumuz her halı ve koltukta kirler karşısında kaliteli antibakteriyel halı koltuk yıkama şampuanları ve son teknoloji makina ve ekipmanlar kullanarak yıkama yapmaktayız.Halı veya Koltuklarınızda cok agır bir leke olmadıgı sürece hertürlü kirden rahatlıkça kurtulur hijyenik ve tertemiz halı ve koltuklara kavuşursunuz.

  HALI YIKAMA AŞAMALARI

  1 : TOZ ALMA AŞAMASI 
  Halılar fabrikamıza geldikten sonra cinslerine göre ayrılır ve yıkamaya girmeden önce son sistem toz alma makinaları ile tozları alınmaktadır. Bu işlem sırasında Halıların içerisindeki toz, kum, saç kılları ve tüylerden arındırılmış olur.
  izmir halı yıkama şirketleri
  2 : YIKAMA ÖNCESİ LEKELERE LOKAL İŞLEM
  Dezenfekte edilen halılar otomatik makinalarda yıkamaya girmeden önce halı üzerindeki çıkması zor olan lekelere özel ilaçlarla lokal işlem uygulanmaktadır.

  halı yıkama şirketleri izmir

  3 : OTOMATİK YIKAMA İŞLEMİ
  Halılarınız bu aşamada 16 fırçalı son sistem bantlı halı yıkama makinalarından tek tek geçmektedir. Otomatik makinalarımız her halı cinsine göre üretilmiş olup halılara zarar vermeden hassas bir şekilde yıkama yapılmaktadır. Makinanın içerisinde bulunan deterjan depoları halılara belirli miktarda bitkisel deterjanlar püskürterek bol su ile önü ve arkası dönüşümlü olarak yıkanmaktadır.
  halı yıkama firmaları izmir
  4 : HALI SIKMA ( SANTRİFÜJ ) AŞAMASI

  Halılar otomatik makinalarda yıkandıktan ve durlama yapıldıktan sonra ; rulo sıkma makinalarında sıkılmaktadır. Sıkma işlemi bittikten sonra halılar makinadan %95 oranında suyu atılmış hafif nemli bir şekilde çıkmaktadır. 
  halı yıkama firmaları izmir
  5 : KURUTMA 
  Halılar sıkma makinasından çıktıktan sonra fabrikamızın kapalı asma alanlarına götürülerek havalandırmaya bırakılmaktadır.
  izmir halı yıkama firmaları
  6 : PAKETLEME

  Halılar kurutma alanlarından tek tek toplanarak kalite kontrol alanlarına götürülür. Burada halılar birkez daha kontrol edilerek parfümlenip paketlenir.
  izmir halı yıkama firmaları
  7 :TESLİMAT 
  Parfümlenip paketlenen halılar araçlara yüklenerek hızlı biçimde evlerinize teslim edilir

  Antalya halı yıkama
  Halı yıkama Antalya
  Antalya halı yıkama tavsiye
  Antalya halı koltuk yıkama
  Antalya en iyi halı yıkama
  Antalya en yakın halı yıkama
  Antalya halı yıkama yerleri
  Antalya halı yıkama şirketleri
  Antalya halı yıkama firmaları
  Antalya halı yıkama fabrikaları
  Antalya halı yıkama fiyatları
  Antalya en ucuz halı yıkama
  Antalya en uygun halı yıkama
  Antalya el dokuma halı yıkama
  Antalya stor perde yıkama
  Antalya yorgan yıkama
  Antalya halı saçak tamiri

   


 • halı yıkama antalya
 • hali yikama
Whatsapp
İnstgram
Telefon