70729
 • çigli koltuk yıkama
 • cigli koltuk yikama firmalari
 • Cigli Koltuk Yikama


  Koltuk Yikama İzmir Cigli
  koltuk yıkamaKoltuk Yıkama İzmir Cigli 'de tam 19 yıllık güvenin kesinlikle tek örneğidir.İzmir  genelinde koltuk sandalye ve yatak yıkama hizmetleri sunmamız dışında bu alanda egitim veren tek firma ve il genelinde 8 sube ile Kurumsal firmalara da hizmet verme özelligini halen gururla taşıyoruz. İzmir Cigli Koltuk Yıkama da yıkamış oldugumuz her koltukta kirler karşısında kaliteli antibakteriyel koltuk yıkama şampuanları ve son teknoloji makina ve ekipmanlar kullanarak temizlik güvencesi vermekteyiz. Koltuklarınızda cok agır bir leke olmadıgı sürece hertürlü kirden rahatlıkça kurtulur hijyenik ve tertemiz koltuklara kavuşursunuz.Koltuk Yıkama Cigli temizlik garantili hizmet sunar Koltuk Yıkama Cigli firmamızda yıkatacagınız tüm koltuk takımları solmaya,renk atmaya yırtılmaya yahut yıpranmalara karşı Koltuk Yıkama izmir firmamız tarafından yüzde yüz güvencemiz altındadır

  Buharlı Koltuk Yıkama Aşamaları
  1.Koltuklarınız ilk önce emiş gücü yüksek sanayi tipi makinamızla tozlarından arındırmak için vakumlanarak süpürülür.(Yıkama sırasında koltuk ıslatılacak olmasından dolayı bu kir ve tozların daha da yapışmasının önüne geçebilmek için uygulanan bir yöntemdir.)
  izmir koltuk yikama
  2.Daha sonra koltuk kumaşı incelenerek koltuk yıkama şampunanı şeçilir.(Her kumaşa aynı deterjan kullanılmaz aksi takdirde koltugun kumaşına zarar verebilir.)
  izmir koltuk yikama
  3. Daha sonra koltukların kumaşına göre hazırlanan özel karışımlı koltuk yikama şampuanı suyla karıştırılarak spreyleme yöntemi ile hafifçe ıslatılarak kirlerin ve lekelerin yumuşatılması sağlanır..
  koltuk yikama izmir
  4.Koltuk yıkama işlemine başlamadan önce aşırı kirli ve lekeli kısımlara leke sökücü özelligi olan kendi imalatımız şampuan lokal olarak uygulanır.
  koltuk yikama sirketleri
  5.Artık koltuk yıkama işlemine geçebiliriz bu işlemde koltugun  kumaş olan kısmının tamamını döner uçlu fırça makinesiyle fırçalanarak köpürtülür ve kirlerin kabarması saglanır.
  koltuk yikama firmaları
  6.Kirleri kabaran koltugu 3 motorlu sanayi tipi büyük koltuk yıkama makinesiyle kirlerinden arınana kadar vakumlayarak pis ve kirli suyunu çekerek koltuk temizleme işlemini yaparız.
  koltuk yikama fiyatlari
  7.Daha sonra koltugun tamamına saf su verilerek vakumlanıp durulanır ve hijyenik olması saglanır.Vakumlanan koltuk %85 oranında kurutulmuş olup sadece nemli kalmıştır.Bu yüzden koltukta kusma sonradan leke çıkma vb. gibi faktörler yaşanmaz.
   
  8.Gözle görünmeyen maytlar ve bakterilerin yok olup tamemen hijyenik olması için buharlı yıkama sistemide uygulanır.     (Buharlı yıkama istege bağlı olarak yapılır.)
  koltuk yikama fiyatlari izmir
  9.Yıkama işlemi biten koltuğun son kontrolü yapılır.Çıkmayan inatçı leke veya sorunlu bölge varsa tekrar müdahale edilir.
  izmir koltuk yİkama
   
  SIKÇA SORULAN SORULAR
  Cigli koltuk yikama izmir-Her Leke Çıkartılabilir mi? Yüzdeyüz Garanti Verebilir misiniz?
  Her lekeyi koltugun dokusuna ve rengine zarar vermeden çıkarabilmek dünyanın hiç bir yerinde mümkün değildir. Değerli müşterilerimize verdiğimiz koltuk yıkama garantisi koltuğa zarar vermeden çıkabilecek lekeler için geçerlidir.Evinizin süsü koltugunuza zarar getirmeden lekeyi çıkarmak için ne gerekiyorsa yapılacağına dair Yüzdeyüz garanti veriyoruz.Cigli koltuk yıkama
  İzmir cigli koltuk yikama fiyatları-Yıkanan Koltugum Kaç Saatte Kurur?
  Koltuk Yıkama yapmış olduğumuz makineler , 3  motorlu ve 7200w emiş yüksek vakum gücüne sahip makinelerdir.Koltuk yıkama makinelerimiz , yıkama işlemi yapılırken vermiş olduğu suyu %85 oranında vakumluyor ve işlem bitiminde bir kez daha vakumlama işlemi yapıyoruz , yıkanan ürünün kumaşında sadece %15 civarında bir nem kalmaktadır ve bu nem oda sıcaklığında ortalama 4 ila 8 saatte  kuruyarak kullanılabilir hale gelmektedir. Güçlü vakumun kolay kurutma avantajının yanı sıra bir diğer avantajı ise kumaşta nem bırakarak kokuya , kusma lekelerine neden olmaz ve koltugunuzun ahşap kısımlarında çürümeler meydana gelmez.Cigli koltuk yıkama
  İzmir cigli koltuk temizleme-Randevu sisteminiz nasıl çalışır , hemen geliyor musunuz?
  Randevu sistemi ile çalışarak müşterilerimize geç kalma veya gidememe gibi olası problemleri tamamen ortadan kaldırıyoruz. Siz randevu almak istediğiniz günü ve saatini en az 3 saat  önce bize bildiriyorsunuz ve bizde randevunuzu oluşturuyoruz , istediğiniz gün ve saatte hizmet alıyorsunuz.koltuk yıkama cigli
  İzmir cigli koltuk yikama-Yıkama sonrası eski lekeler veya su lekeleri meydana çıkar mı?
  Profesyonel ekibimizin yıkama işlemi yaparken çıkartmış olduğu lekeler yıkama yapıldıktan birkaç saat veya birkaç gün , ay , yıl sonra asla tekrar ortaya çıkmaz. Yüksek vakumlu makinelerimiz yıkama yaparken kullanmış olduğu suyu aynı anda geri vakumladığı için ürünlerinizde asla ıslaklık derecesinde su kalmaz ve bu nedenle su lekesi de olarak bilinen kusma lekeleri ortaya çıkmaz. Yıkamalarımız bu gibi problemlere karşı garantilidir , bu güne kadar hiç böyle bir problemle karşılaşmış olmasakta bu gibi bir durum meydana gelirse ücretsiz olarak gelip yıkama işlemini tekrardan yapmaktayız.koltuk yikama cigli
  Çiğli de koltuk yıkama yaptıgımız bölgeler;
  Asarlık koltuk yıkama
  Maltepe koltuk yıkama
  Seyrek koltuk yıkama
  Ulukent koltuk yıkama
  Harmandalı koltuk yıkama
  Balatçık koltuk yıkama
  Egekent koltuk yıkama
  Sasalı koltuk yıkama
  İstasyonaltı koltuk yıkama
  Evka2 koltuk yıkama
  Evka5 koltuk yıkama
  Evka6 koltuk yıkama
  İzkent koltuk yıkama

  İzmir Cigli Yatak Yikama
  İzmir Koltuk Yıkama
  Yatak yıkama İzmir Çiğli'da tam 19 yıllık güvenin kesinlikle tek örneğidir.İzmir Çiğli genelinde koltuk sandalye ve yatak yıkama hizmetleri sunmamız dışında bu alanda egitim veren tek firma ve il genelinde 8 sube ile Kurumsal firmalara da hizmet verme özelligini halen gururla taşıyoruz. İzmir Çiğli yatak yıkama da yıkamış oldugumuz her yatakta kirler karşısında kaliteli antibakteriyel yatak yıkama şampuanları ve son teknoloji makina ve ekipmanlar kullanarak temizlik güvencesi vermekteyiz.Yataklarınızda cok agır bir leke olmadıgı sürece hertürlü kirden rahatlıkça kurtulur hijyenik ve tertemiz yataklara kavuşursunuz.Yatak yıkama Çiğli temizlik garantili hizmet sunar.Yatak yıkama Çiğli firmamızda yıkatacagınız tüm yataklar  solmaya,renk atmaya yırtılmaya yahut yıpranmalara karşı Çiğli  Yatak yıkama firmamız tarafından yüzde yüz güvencemiz altındadır
   
  İzmir Çigli Yatak Yıkama
  1. Yatak ilk önce emiş gücü yüksek sanayi tipi makinamızla vakkumlanarak tozlardan arındırılır,
  2. Yatak kumaşı incelenerek uygun özel karışımlı koltuk şampuanı ve yıkama sitili seçilir.
  3. Daha sonra yatak özel karışımlı yatak yikama şampuanlı suyla karıştırılarak yatak yikama işlemi başlatılır , yatak spreyleme yöntemi ile hafifçe ıslatılarak kirlerin ve lekelerin yumuşatılması sağlanır..
  4. Yikama işlemine geçmeden önce çok aşırı kirli ve lekeli kısımlar kir ve leke sökücülerle kumaşa zarar vermiyecek hassasiyette hafifçe fırçalanır.
  5. Bundan sonra yıkama işlemine geçilir,bu işlemde yatagın bütün kumaş kaplı yüzeyleri sanayi tipi koltuk yikama makinasıyla püskürtme ve emiş sistemi ile yikanarak hijyenik olması sağlanır.
  6. Yikama işlemi biten yatagın,son kontrolü yapılır,çıkmayan inatçı leke veya sorunlu bölge varsa tekrar müdahale edilir ve ortam havalandırılarak hava sirkülasyonu olması sağlanır.
  İZMİR'İN HER YERİNE ÜCRETSİZ KOLTUK YIKAMA SERVİSİMİZ VARDIR
   
  Hizmet Verdigimiz Bölgeler
  Çigli koltuk yıkama
  Karşıyaka koltuk yıkama
  Bayraklı koltuk yıkama
  Bornova koltuk yıkama
  Buca koltuk yıkama
  Gaziemir koltuk yıkama
  Torbalı koltuk yıkama
  Ayrancılar koltuk yıkama
  Karabaglar koltuk yıkama
  Konak koltuk yıkama
  Balçova koltuk yıkama
  Narlıdere koltuk yıkama
  Güzelbahçe koltuk yıkama
  Urla koltuk yıkama
  Seferhisar koltuk yıkama
  Karaburun koltuk yıkama
  Çeşme koltuk yıkama
  Özdere koltuk yıkama
  Ürkmez koltuk yıkama
  Gümüldür koltuk yıkama
  Menderes koltuk yıkama
  Menemen koltuk yıkama
  izmir'in her yerine ücretsiz servisimiz vardır
   
  çigli koltuk yıkama,
  çigli koltuk temizleme,
  izmir çigli koltuk yıkama,
  izmir çigli koltuk temizleme,
  koltuk yıkama izmir çigli,
  koltuk temizleme izmir çigli,
  çigli koltuk yıkama firmaları,
  çigli koltuk temizleme firmaları,
  çigli koltuk yıkama şirketleri,
  çigli koltuk temizleme şirketleri,
  izmir çigli koltuk yıkama firmaları,
  izmir çigli koltuk temizleme firmaları,
  izmir çigli koltuk yıkama şirketleri,
  izmir çigli koltuk temizleme şirketleri,
  koltuk yıkama firmaları izmir çigli,
  koltuk temizleme firmaları izmir çigli,
  koltuk yıkama şirketleri izmir çigli,
  koltuk temizleme şirketleri izmir çigli,
  çiglide koltuk yıkama,
  çiglide koltuk temizleme,
  koltuk yıkama çiglide,
  koltuk temizleme çiglide,
  izmir çiglide koltuk yıkama firmaları,
  izmir çiglide koltuk temizleme firmaları,
  izmir çiglide koltuk yıkama şirketleri,
  izmir çiglide koltuk temizleme şirketleri,
  koltuk yıkama firmaları izmir çiglide,
  koltuk temizleme firmaları izmir çiglide,
  koltuk yıkama şirketleri izmir çiglide,
  koltuk temizleme şirketleri izmir çiglide
  çiglideki koltuk yıkama,
  çiglideki koltuk temizleme,
  koltuk yıkama çiglideki,
  koltuk temizleme çiglideki,
  çiglideki koltuk yıkama firmaları,
  çiglideki koltuk temizleme firmaları,
  çiglideki koltuk yıkama şirketleri,
  çiglideki koltuk temizleme şirketleri,
  koltuk yıkama firmaları çiglideki,
  koltuk temizleme firmaları çiglideki,
  koltuk yıkama şirketleri çiglideki,
  koltuk temizleme şirketleri çiglideki,
   

   


Whatsapp
İnstgram
Telefon