70729
 • Dösemealtı hali yikama
 • Dösemealtı hali yikama


  Karnaval Halı yıkama Dösemealtı 'da ta halı koltuk sandalye ve yatak yıkama hizmetleri sunmamız dışında bu alanda egitim veren firma ve il genelinde 5 bölge ile Kurumsal firmalara da hizmet verme özelligini halen gururla taşıyoruz. Antalya Dösemealtı hali yikama da yıkamış oldugumuz her halı kirler karşısında kaliteli antibakteriyel halı yıkama şampuanları ve son teknoloji makina ve ekipmanlar kullanarak Hijyen güvencesi vermekteyiz. Halılarınızda cok agır bir leke olmadıgı sürece hertürlü kirden rahatlıkça kurtulur hijyenik ve tertemiz halılara kavuşursunuz.Dösemealtı hali yikama hijyen garantili hizmet sunar.Halı Yıkama Dösemealtı firmamızda yıkatacagınız tüm halılar solmaya,renk atmaya yahut yıpranmalara karşı halı yıkama Antalya Dösemealtı firmamız tarafından güvencemiz altındadır
  Urla hali yikama
  HALI YIKAMA AŞAMALARI

  1 : TOZ ALMA AŞAMASI 
  Halılar fabrikamıza geldikten sonra cinslerine göre ayrılır ve yıkamaya girmeden önce son sistem toz alma makinaları ile tozları alınmaktadır. Bu işlem sırasında Halıların içerisindeki toz, kum, saç kılları ve tüylerden arındırılmış olur.
  Urla hali yikama
  2 : YIKAMA ÖNCESİ LEKELERE LOKAL İŞLEM
  Dezenfekte edilen halılar otomatik makinalarda yıkamaya girmeden önce halı üzerindeki çıkması zor olan lekelere özel ilaçlarla lokal işlem uygulanmaktadır.

  Hali yikama Urla

  3 : OTOMATİK YIKAMA İŞLEMİ
  Halılarınız bu aşamada 16 fırçalı son sistem bantlı halı yıkama makinalarından tek tek geçmektedir. Otomatik makinalarımız her halı cinsine göre üretilmiş olup halılara zarar vermeden hassas bir şekilde yıkama yapılmaktadır. Makinanın içerisinde bulunan deterjan depoları halılara belirli miktarda bitkisel deterjanlar püskürterek bol su ile önü ve arkası dönüşümlü olarak yıkanmaktadır.
  Urla halı yıkama firmaları
  4 : HALI SIKMA ( SANTRİFÜJ ) AŞAMASI

  Halılar otomatik makinalarda yıkandıktan ve durlama yapıldıktan sonra ; rulo sıkma makinalarında sıkılmaktadır. Sıkma işlemi bittikten sonra halılar makinadan %95 oranında suyu atılmış hafif nemli bir şekilde çıkmaktadır. 
  Urla halı yıkama firmaları
  5 : KURUTMA 
  Halılar sıkma makinasından çıktıktan sonra fabrikamızın kapalı asma alanlarına götürülerek havalandırmaya bırakılmaktadır.
  Urla halı yıkama
  6 : PAKETLEME

  Halılar kurutma alanlarından tek tek toplanarak kalite kontrol alanlarına götürülür. Burada halılar birkez daha kontrol edilerek parfümlenip paketlenir.
  Halı yıkama Urla
  7 :TESLİMAT 
  Parfümlenip paketlenen halılar araçlara yüklenerek hızlı biçimde evlerinize teslim edilir

   

  SIKÇA SORULAN SORULAR
  Her Leke Çıkartılabilir mi? Yüzdeyüz Garanti Verebilir misiniz?
  Hali yikamada her lekeyi halının dokusuna ve rengine zarar vermeden çıkarabilmek dünyanın hiç bir yerinde mümkün değildir. Değerli müşterilerimize verdiğimiz halı yıkama garantisi halıya zarar vermeden çıkabilecek lekeler için geçerlidir.Evinizin süsü halınıza zarar getirmeden lekeyi çıkarmak için ne gerekiyorsa yapılacağına dair Yüzdeyüz garanti veriyoruz.
  Yıkanan Halım Kaç Günde Teslim Edilir?
  Halı Yıkama yapmış olduğumuz makineler, 16 fırçalı tam otomatik  bant sistemli  makinelerdir.Halı yıkama makinelerimiz , yıkama işlemi yapılırken vermiş olduğu suyu %85 oranında vakumluyor ve işlem bitiminde bir kez daha vakumlama işlemi yapıyoruz , yıkanan halı kumaşında sadece %15 civarında bir nem kalmaktadır ve bu nem kapalı kurutma odalarımızda ortalama 1 ila 2 günde  kuruyarak kullanılabilir hale gelmektedir. Güçlü vakumun kolay kurutma avantajının yanı sıra bir diğer avantajı ise kumaşta nem bırakarak kokuya , kusma lekelerine neden olmaz ve halınızda  çürümeler meydana gelmez.
  Randevu sisteminiz nasıl çalışır , hemen geliyor musunuz?
  Randevu sistemi ile çalışarak müşterilerimize geç kalma veya gidememe gibi olası problemleri tamamen ortadan kaldırıyoruz. Siz randevu almak istediğiniz günü ve saatini en az 3 saat  önce bize bildiriyorsunuz ve bizde randevunuzu oluşturuyoruz , istediğiniz gün ve saatte hizmet alıyorsunuz. 
  Halılar Hangi Deterjan Kullanılarak Yıkanır?
  Profesyonel ekibimiz halı yıkama işlemini 1.Sınıf ERA111 Antibakteriyel halı yıkama şampuanı ile hem ön yüzünü hemde arka yüzünü hijyenik şekilde yıkıyoruz.
  Antalya'nın Her Yerine Ücretsiz Halı Koltuk Yatak Perde Yıkama Servisimiz Vardır

  DÖŞEMEALTI MAHALLELERİ HİZMET BÖLGELERİMİZ

   

  Döşemealtı halı yıkama,

   

  Ahırtaş halı yıkama,
  Akkoç halı yıkama,
  Altınkale halı yıkama,
  Aşağıoba halı yıkama,
  Ayanlar halı yıkama,
  Aydınlar halı yıkama,
  Bademağacı halı yıkama,
  Bahçeyaka halı yıkama,
  Bıyıklı halı yıkama,
  Camili halı yıkama,
  Çığlık halı yıkama,
  Çıplaklı halı yıkama,
  Dağbeli halı yıkama,
  Dereli halı yıkama,
  Düzlerçamı halı yıkama,
  Ekşili halı yıkama,
  Ilıcaköy halı yıkama,
  Karaveliler halı yıkama,
  Kevşirler halı yıkama,
  Killik halı yıkama,
  Kovanlık halı yıkama,
  Kömürcüler halı yıkama,
  Nebiler halı yıkama,
  Yağca halı yıkama,
  Yalınlı halı yıkama,
  Yeniköy halı yıkama
  Yeşilbayır halı yıkama,

 • Dösemealtı hali yikama firmalari
 • Dösemealtı hali yikama sirketleri
Whatsapp
İnstgram
Telefon