70729

İzmir Perde yıkama

Perde yıkama

halı yıkama izmir

Perde yıkama İzmir'de tam 19 yıllık güvenin kesinlikle tek örneğidir.İzmir genelinde Perde yıkama,halı yıkama,koltuk yıkama, sandalye yıkama ve yatak yıkama hizmetleri sunmamız dışında bu alanda egitim veren tek firma ve il genelinde 8 bölge ile Kurumsal firmalara da hizmet verme özelligini halen gururla taşıyoruz. İzmir perde yıkama da yıkamış oldugumuz her perde kirler karşısında kaliteli antibakteriyel perde yıkama şampuanları ve son teknoloji makina ve ekipmanlar kullanarak Hijyen güvencesi vermekteyiz. Perdelerinizde cok agır bir leke olmadıgı sürece hertürlü kirden rahatlıkça kurtulur hijyenik ve tertemiz perdelere kavuşursunuz.İzmir perde yikama hijyen garantili hizmet sunar.Perde Yıkama İzmir firmamızda yıkatacagınız tüm perdeler solmaya,renk atmaya yahut yıpranmalara karşı perde yıkama izmir firmamız tarafından güvencemiz altındadır.

İzmir perde yıkamaPerde yıkama izmir

NEDEN BİZ
*Güleryüzlü ve Güvenilir Uzman Ekip
*Son Teknoloji Makinalar   *Yaygın Servis Agı
*Esnek Zamanlı Randevu Sistemi    *Uygun Fiyat
*Kaliteli Hizmet  *Referanslarımız
İzmir stor perde yıkamaİzmir Perde yıkama şirketleri arasında bizi diger firmalardan ayıran en önemli özellik uzman personel kaliteli hizmet güleryüzlü ekip son teknoloji ekipmanlardır.Perde yıkama yapılırken sınıflandırılması gerekir.Aksi taktirde Perdeleriniz renk atma boya atma yırtılma gibi istenmeyen sorunlarla karşılaşılır.İzmir perde yıkama firması  yılların tecrübesi ve uzman güvenilir ekipleri ve son sistem perde yıkama makineleri ile kusursuz temizlik saglar.İzmir perde yıkama fabrikası Antibakteriyel perde yıkama sampuanları ile gözle görünmeyen mayt ve bakterilere karşı 100% HİJYEN GARANTİSİ  sunar.Perde yıkama hizmetimiz ile birlikte koltuk, yatak ,yorgan ve stor perde,zebra perde,tül perde yıkama hizmetimizde bulunmaktadır.
 
 
 

İzmir en iyi perde yıkama -Her Leke Çıkartılabilir mi? Yüzdeyüz Garanti Verebilir misiniz?

Perde yIkamada her lekeyi perdenin dokusuna ve rengine zarar vermeden çıkarabilmek dünyanın hiç bir yerinde mümkün değildir. Değerli müşterilerimize verdiğimiz perde yıkama garantisi perdeye zarar vermeden çıkabilecek lekeler için geçerlidir.Evinizin süsü perdelerinize zarar getirmeden lekeyi çıkarmak için ne gerekiyorsa yapılacağına dair Yüzdeyüz garanti veriyoruz.

İzmir perde yıkama fiyatlari-Yıkanan perde Kaç Günde Teslim Edilir?

Perde Yıkama yapmış olduğumuz makineler, 16 fırçalı tam otomatik  bant sistemli  makinelerdir.Perde yıkama makinelerimiz , yıkama işlemi yapılırken vermiş olduğu suyu %85 oranında vakumluyor ve işlem bitiminde bir kez daha vakumlama işlemi yapıyoruz , yıkanan perde kumaşında sadece %15 civarında bir nem kalmaktadır ve bu nem kapalı kurutma odalarımızda ortalama 1 ila 2 günde  kuruyarak kullanılabilir hale gelmektedir. Güçlü vakumun kolay kurutma avantajının yanı sıra bir diğer avantajı ise kumaşta nem bırakarak kokuya , kusma lekelerine neden olmaz ve Perdelerinizde  çürümeler meydana gelmez.

-İzmir en yakın perde yıkama:Randevu sisteminiz nasıl çalışır , hemen geliyor musunuz?

Randevu sistemi ile çalışarak müşterilerimize geç kalma veya gidememe gibi olası problemleri tamamen ortadan kaldırıyoruz. Siz randevu almak istediğiniz günü ve saatini en az 3 saat  önce bize bildiriyorsunuz ve bizde randevunuzu oluşturuyoruz , istediğiniz gün ve saatte hizmet alıyorsunuz. 

İzmir perde yıkama şirketleri-Perde Hangi Deterjan Kullanılarak Yıkanır?

Profesyonel ekibimiz perde yıkama işlemini 1.Sınıf ERA111 Antibakteriyel perde yıkama şampuanı ile hem ön yüzünü hemde arka yüzünü hijyenik şekilde yıkıyoruz

.İZMİR'İN HER YERİNE ÜCRETSİZ HALI YIKAMA KOLTUK YIKAMA YATAK YIKAMA PERDE YIKAMA YORGAN YIKAMA BATTANİYE YIKAMA YIKAMA SERVİSİMİZ VARDIR

Hizmet Verdigimiz Bölgeler

Çeşme perde yıkama
Alaçatı perde yıkama
Urla perde yıkama
Güzelbahçe perde yıkama
Narlıdere perde yıkama
Balçova perde yıkama
Karabağlar perde yıkama
Konak perde yıkama
Gaziemir perde yıkama
Buca perde yıkama
Menderes perde yıkama
Bornova perde yıkama
Bayraklı perde yıkama
Karşıyaka perde yıkama
Çigli perde yıkama

Resim
Whatsapp
İnstgram
Telefon